KONST / Litografier / Färglitografi 13163414
nr 1316 3414
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 83/100. Motivet: 30x38cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:42:28
29/3 22:12:21
2.000 kr
30/3 18:38:01
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson